Skip to main content

TAKA-DER M.

EMİN EVİM & EMİN OTOMOTİV FAİZSİZ EV-ARABA PROTOKOLÜ (TÜM TÜRKİYE)

Konu

#1
KAPSAM
Bu protokol ile TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ çalışanları, emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerinin EMİNEVİM, EMİN OTOMOTİV hizmetlerinden indirimli yararlanmalarına ilişkin usul ve esasların belirlenmesi amaçlanmıştır.


EMİN EVİM & EMİN OTOMOTİV 
"Gururla dolu 29 yıl"
1991 yılında başlayan serüvenimiz 2019 yılı itibari ile 29. yılını tamamlıyor. Başta Otomobil ve Konut olmak üzere, tarım, enerji, devre mülk, inşaat, sigorta, ikinci el araç, turizim gibi birçok sektörde yaptığımız yatırımlarla topluma fayda amacı esas alınarak ülkemiz insanının hizmetine sunuluyor. Her ay bin beş yüzü aşkın teslimat sayısı ile Emin Şirketler Grubu kendini kanıtlayan bir şirket olarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor.
Vizyon;
Ev ve otomobil alımında sunduğu yenilikçi ve faizsiz modelleriyle müşterilerin en çok tercih ettiği ve kolay ulaştığı bir kurum olmak.
Misyon;
Müşterilerimizin tasarruflarını elbirliği sistemi ile bir araya getirerek faizsiz ev ve araç ihtiyaçlarını karşılayan, güvenilir ve lider bir kurum olmak.
Değerlerimiz,
* Müşteri hassasiyetlerini ön planda tutmak
* Şeffaflık
* Adil yaklaşım
* Topluma, çevreye ve yasalara saygı
* Kalıcı güven
* Esneklik
* Çözümcü yaklaşım
Müşteri ilişkileri Politikamız;
Müşteri istek ve şikayetlerinin kolayca iletilebildiği, açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözüme ulaştıran, bunu yaparken yasal ve şirket politikasına uygun şekilde değerlendiren, gelişime açık olan durumları tespit ederek,verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirilen bir yönetim anlayışın' benimsemiştir.


            İNDİRİM METNİ 
 • Eminevim, sistemine kayıt olan tüm Tapu ve Kadastro Çalışan, Emekli ve 1. -2. derece yakınları için, dahil oldukları sistemin organizasyon ücreti üzerinden, peşinat' olmayanlara %10, en az peşinat' %10'nun üzerinde olanlara ise %18 indirim yapılacak ve organizasyonda yer alan diğer tüm üyelerin yararlandığı haklardan ve hizmetlerden yararlanacağını taahhüt etmektedir.
 
 • Ayrıca Eminevim, sistemine kayıt olan tüm Tapu ve Kadastro Çalışan Derneği üyeleri , Emekli ve 1. -2. derece yakınları için, dahil oldukları sistemin organizasyon ücreti üzerinden, peşinatI olmayanlara %12, en az peşinat' %10'nun üzerinde olanlara ise %20 indirim yapılacak ve organizasyonda yer alan diğer tüm üyelerin yararlandığı haklardan ve hizmetlerden yararlanacağını taahhüt etmektedir.
 
 • Eminevim'in dönemsel olarak kendi yapa'cağı indirim kampanyalarında sürekli +%2 indirim hakkı bulunacaktır. Tapu Kadastro  çalışanları, Emeklileri ve 1.-2. Derece yakınları için hangi koşullar daha avantajlı ise onu kullanma hakkına sahip olacaktır.


           PROTOKOL İÇERİĞİ
 1. Teslimat tarihinde üyeler Türkiye'nin her yerinden, talep ettikleri gayrimenkul (Ev/Arsa/İşYeri) ve otomobili alabiiirler.

 2. Eminevim sistemi ile üyeler, faizsiz bir şekilde sistemden yararlanırlar.

 3. Sisteme dahil olan tüm çalışanlar, emekliler ve yakınları seçmiş oldukları sistemin organizasyon ücretini ve ya peşinat' taksitle de ödeyebilirler. Ancak taksit sayısı kadar teslimatları ertelenir.

 4. Sisteme %10 ve üzeri peşinatla dahil olmuş üyelikler için müşteri talebi halinde Şirket Teminat senedi verilecektir.

 5. Dahil olunan kampanyanın ilk taksitine üye istediği ay başlar. Taksit başlangıç tarihi ödemeye başladığı ay olarak kabul edilir.

 6. Taksit ödemeleri, her ayın 1-18 tarihleri arasında Eminevim'in anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile yapılır.

 7. Sisteme dahil olan müşterilerimiz teslimat öncesi sıkıntı yaşadıkları aylarda, belli sayıda taksit dondurabilir. Taksit dondurma hakkından yararlanan üyeler, dondurulan taksitlerin ödemesini toplu yapamaz ancak dondurulan taksit sayısı kadar, teslimat tarihi ötelenir.

 8. Teslimat almayan üyeler, sözleşme maddeleri uyarınca, istekleri doğrultusunda taksit arttırma/ düşürme, üyelik bedeli arttırma / düşürme veya ara ödeme yapabilirler.

 9. Teslimatını almış üyeler, dilediği zaman borcunu kapatabilir. Bu işlem sırasında fazladan bir bedel ödemek zorunda kalmazIar.

 10. Eminevim sisteminden teslimat zamanı gelen üye, gayrimenkul ve araç teslimatı sırasında ipotek, haciz koyma — kaldırma ve eksper masrafları ödemez. Bu masraflar kampanya dahilinde Eminevim tarafından karşılanır.

 11. Teslim tarihi gelen üye, Eminevim tarafından satış sözleşmesinde belirtilen yükümlülükleri yerine getirmek zorundadır. Mali sorumluluk üyeye aittir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün kurum olarak herhangi bir mali sorumluluğu yoktur.

 12. Emin sigorta olarak, Eminevim şubelerine kayıtlı TKGM kurum çalışanlarına, emeklilerine ve yakınlarına sigorta poliçelerinde özel indirim sağlanacaktır. İndirim oranları aşağıdaki gibidir.
  * konut-dask %10,
  * trafik %3,
  * kasko %5,
  * hayat sigortası %8,
  * sağlık sigortası %5 indirim.

 13. Otomobil sistemine dahil olan tüm kurum çalışanlarına, teslimatlarını Emin otomotiv'den tercih etmeleri halinde, sözleşmede belirtilen teslim tarihinden 2 ay daha erken teslimatları yapılacaktır.
[Resim: logo.svg] 
İletişim: 4443646
[Resim: 1282630-logopng.png]

İletişim
0850 302 21 93 
Cevapla
#2
DÖRT YILDIR ÜYEYİM HALA EVİ TESLİM ALAMADIM
Cevapla
#3
(04-12-2019,11:29 )lutfu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DÖRT YILDIR ÜYEYİM HALA EVİ TESLİM ALAMADIM
Biran önce sonuçlanması dileğiyle Lütfü bey.
[Resim: 1282630-logopng.png]

İletişim
0850 302 21 93 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task